13.09.2017,  20:35:08 | 0 comentarii | 740 vizualizari
La județ / Cupa României - turul trei

Asociația Județeană de Fotbal Hunedoara a stabilit programul din turul al treilea al Cupei României, faza județeană.

Întrecerea se va desfășura miercuri, 20 septembrie, de la ora 16:30, după cum urmează: CS Inter Petrila - Universitatea Petroşani; AS Ponorul Vaţa - CSA Aurul Brad; CSM Jiul Petroşani - ACS Hercules Lupeni; AS Victoria Dobra - AS Gloria Geoagiu; CS Comunal Ilia - ACS Şoimul Băiţa; AS Măgura Pui - CSO Retezatul Haţeg; Unirea General Berthelot - ACS Victoria Călan; CSM Dacia Orăştie 2010 - CS Hunedoara. Primele echipe sunt gazdă. Dacă după 90 de minute scorul se menține egal, se vor juca două reprize de prelungiri de 15 minute fiecare. Dacă și în acest caz scorul se menține egal, se vor executa lovituri de departajare.