|
.
24.04.2012, 21:19:43 | 0 comentarii | 1021 vizualizari
Cartaş, operată de menisc
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Handbalistele de la Cetate Deva au pus punct seriei negre de patru eşecuri consecutive şi au reuşit să câştige, scor 21-18 (9-10), meciul cu HCM Roman, disputat acasă. Fără Cartaş, operată de menisc, formaţia deveană a început timorat, iar moldovencele au fost la conducere pe tot parcursul primei reprize, la pauză scorul fiind devaforabil Cetăţii, 9-10. Deva s-a impus în final şi a acumulat astfel 12 puncte şi a urcat pe locul 12, primul care îi dă şansa să dispute meci de baraj pentru supravieţuirea în Liga Naţională. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



