|
.
17.04.2013, 21:32:40 | 0 comentarii | 835 vizualizari
Uricaniul are şanse mari la fotoliul de lider
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Înfrângerea suferită de liderul Universitatea Petroşani îi dă mari şanse formaţiei din Uricani să revină pe primul loc, în Liga a IV-a. Cu toate că au pierdut două meciuri în retur şi odată cu ele şi prima poziţie în clasament, componenţii echipei de fotbal Minerul Uricani nu renunţă la gândul de a câştiga campionatul. Minerul se poate baza din nou pe experienţa lui Cornel Irina şi Sansiro Ciocoi, jucători cu vechi state în ligile superioare. „Cel mai probabil la finalul campionatului am să mă retrag însă numai după ce voi fi campion judeţean cu Minerul Uricani”, a spus Irina. Minerul Uricani, care se clasează pe locul 2 cu 56 de puncte, este la egalitate cu liderul Universitatea Petroşani. Pe locul 3 se clasează Retezatul Haţeg cu 53 de puncte. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



