30.07.2017, 15:23:41 | 0 comentarii | 1399 vizualizari
GALERIE:
![]()
Cum se închid minele Lupeni şi Lonea (III)
![]() Articole de acelasi autor
de Ziarul Vaii Jiului
(26) Prognoza costurilor de producţie în planul de închidere a avut în vedere: (1) materialele necesare pentru a ajunge la producţia planificată şi (2) furnizarea serviciilor necesare privind exploatarea în condiţii de siguranţă a maşinilor şi a instalaţiilor subterane. Evoluţia costurilor de producţie şi a pierderilor nete în cursul perioadei 2016-2018 se prezintă astfel: Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul Bannere şi mesh-uri publicitare - click pentru a comanda online! ![]() Flyere, pliante, broşuri, afişe, cărţi de vizită, mape, formulare... ![]() Cataloage promoţionale 2024 ![]() Plăcuţe şi indicatoare pentru case, blocuri, sedii ![]() Rame click - comandă online! ![]() Panou decorativ pentru interior sau exterior – tu alegi designul! ![]() Steaguri publicitare - click pentru a comanda! ![]() Stâlpi pentru delimitare (opritori, de ghidare) - comandă online! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Cataloage promoţionale 2024 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Alege să o susții! ![]() Bannere şi mesh-uri publicitare - click pentru a comanda online! ![]() Newsletter
|