|
.
10.10.2018, 17:31:59 | 0 comentarii | 843 vizualizari
La pedale / Alături de „San Motan”
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Acțiunile sportive organizate de Asociația „San Montan” Petrila continua și în această lună. Președintele clubului, Erika Santa, se implică în tot felul de activități pentru a-i ține pe cei din zonă angrenați în mișcarea sportivă. Astfel, pe data de 28 octombrie 2018 se va organiza la Petrila ediția a II-a a competiției „Pedalează în toamna petrileană alături de San Montan”. Ca și anul trecut și în acest an mulți amatori de mișcare și-au anunțat prezența. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



