|
.
31.03.2019, 11:58:42 | 0 comentarii | 985 vizualizari
AJF Hunedoara / Surpriză pentru microbiștii Văii
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Președintele AJF Hunedoara, Cristian Petrean, cel care se implică în numeroase acțiuni menite să încurajeze activitatea fotbalistică din județ, a dezvăluit pentru Ziarul Văii Jiului că finala Cupei României, faza județeană, se va juca în Vale. Mai exact, la 8 iunie stadionul Jiul din Petroșani va găzdui, în premieră, această acțiune care va încununa câștigătoarea cupei. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



