|
.
09.08.2019, 22:41:34 | 0 comentarii | 1081 vizualizari
Minerul -Jiul, ultimul amical înainte de startul sezonului
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Sâmbătă, de la ora 11:00, într-un meci amical la Uricani se vor întâlni Minerul Uricani și CSM Jiul Petroșani. Petroșenenii în noua formulă de joc par în formă maximă trecând într-un alt meci de verificare și de echipa de la Vulcan pregătită de Dan Voicu. Jiul a anunțat pentru noul sezon competițional care va începe peste scurt timp că își dorește o promovare în liga a treia. Este ultimul amical înainte de startul sezonului în Liga a patra. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



