|
.
21.08.2019, 20:35:53 | 0 comentarii | 1088 vizualizari
Minerul Uricani, / În doliu
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Nenorocirile par să nu se mai oprească pentru echipa de fotbal Minerul Uricani. După președintele Vasile Scurtu care a trecut prin clipe grele, un alt membru al clubului este la grea cumpănă. Traian Câmpean, zis „Jalon”, și-a pierdut tatăl, iar clubul este alături de el. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



