|
.
29.10.2011, 16:55:06 | 0 comentarii | 992 vizualizari
Cristina Neagu însoţită de Dacian Vizitiu, în Suedia
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Handbalista Cristina Neagu a primit la Malmo, trofeul acordat celei mai bune jucătoare din anul 2010, în cadrul unei ceremonii desfăşurată înaintea finalei Campionatului Mondial, dintre Franţa şi Danemarca. Cristina Neagu a primit trofeul şi un cec în valoare de 10.000 de euro de la Hassan Moustafa, preşedintele Federaţiei Internaţionale de Handbal. Handbalista de la Oltchim a fost însoţită în Suedia de prietenul ei, fotbalistul Dacian Vizitiu, care evoluează la gruparea din Liga a IV-a Universitatea Petroşani. Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul |



