|
.
03.04.2013, 23:43:32 | 0 comentarii | 878 vizualizari
Handbal / Reîncepe nebunia pe semicerc
Articole de acelasi autor
de Loredana JUGLEA
Întrerupt aproape o lună de zile, Campionatul Naţional de Handbal Feminin, junioare I, se va relua.
Din cele două echipe hunedorene prezente în seria D, doar una va evolua zilele acestea, CSŞ Hunedoara urmând să întâlnească pe teren propriu pe LPS Sebeş, în etapa a XIII-a.
CSŞ Petroşani, echipă pregătită de Edith Mileti, va mai avea câteva zile de pauză, odihnindu-se în această rundă.
Comentarii articol (0 )Nu exista niciun comentariu.
Adauga comentariu
Informatiile publicate de zvj.ro pot fi preluate doar in limita a 250 de caractere, cu CITAREA sursei si LINK ACTIV. Orice alt mod de preluare a textelor de pe acest site constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratat ca atare.
Banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt esențiali pentru a susține pe termen lung articolele, investigațiile, analizele și proiectele noastre. Poți contribui cu donații prin Pay Pal sau prin donatii directe în contul
Pe aceeasi tema
|



